Fot. Grzegorz Cybula

Przestrzeń aranżujemy po swojemu. W czasie nauczania zdalnego warto mieć wszystko pod ręką.

Grzegorz Cybula

W czasie pandemii dom stał się naszym miejscem pracy, nauki i życia codziennego. W związku z tym, że miejsce zamieszkania zaczęło spełniać te wszystkie funkcje jednocześnie dla większości ludzi, warto mieć wszystko pod ręką. Od książek po materiały piśmiennicze.

Było to dla mnie szczególnie ważne, ponieważ w tym semestrze realizowałem praktyki nauczycielskie w szkole podstawowej w formie zdalnej. Po przeprowadzeniu lekcji, przygotowaniu środków dydaktycznych i sprawdzeniu prac uczniów odbywałem zajęcia na uczelni, dlatego też na moim miejscu pracy zauważycie Państwo podręczniki szkolne i akademickie, szczególnie przydatne podczas zajęć.

Czy czas pandemii pomógł w realizacji dwóch rzeczy jednocześnie? Zdecydowanie tak, ponieważ przygotowanie do lekcji i zajęć cechowała czasochłonność. Łatwiej było przełączyć się z Teamsa uniwersyteckiego na szkolny i nie musiałem dojeżdżać z domu do szkoły i na uczelnię. Poskutkowało to efektywnym przygotowaniem się zarówno do ćwiczeń oraz konwersatoriów, jak i do lekcji
historii i wiedzy o społeczeństwie.

Grzegorz Cybula

Obserwuj nas w mediach społecznościowych: